Nepojazdné auto - Svidnícka

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Tomáš 14. júla 2016

Auto značky Toyota je dlhodobo odparkované, zjavne nepojazdné, s vypustenými pneumatikami, s neplatnou STK a EK.

21. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Samospráva ani mestská polícia nie sú oprávnené skúmať platnosť technickej či emisnej kontroly. Vozidlá, ktoré nemajú platné tieto kontroly by mali riešiť pri dopravných kontrolách príslušníci štátnej polície, resp. autá, ktoré sú považované za vrak a majú evidenčné číslo (EČV) sú v kompetencii Okresného úradu - odbor pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie, ktorému sú takéto nálezy postúpené na priame vybavenie.



kancelária starostu
22. august 2018

Lukáš Bartošovič

zdravim, tato cervena Toyota tam uz nie je, mozete zmenit status podnetu na "Vyriešený"

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania