Most SNP kvapká rovno na zastávku MHD

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Michal Haman 15. júla 2016

Z mostu SNP steká voda rovno na zastávku MHD, kde zvyknú stáť ľudia čakajúci na autobus. Poprosím havárijný stav mostu opraviť.

29. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom správcu komunikácie. Preverí situáciu a navrhne opatrenia.

Oddelenie komunikácie a marketingu
20. marec 2017

Michal Haman

Zdravím, bola situácia preverená a opatrenia navrhnuté?
23. október 2019

Matej Gašpierik

Naposledy v lete, keď pršalo, ľudia čakajúci na linku č. 88 dostávali dobrú sprchu. Samozrejme len tí, ktorí si to nevšimli a o tom nevedeli.
23. október 2019

Matej Gašpierik

Stále tam nie je žiadna zábrana...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania