Odstavený VW Golf v tráve

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jozef 16. júla 2016

Vo dvore Šancová / Račianska medzi UNITASmi stojí už pár mesiacov odstavený VW Golf s Levickým EČV. Chvíľu bol aj bez EČV, už ho má naspať. STK aj EK má zatiaľ platnú, avšak najväčší problém je ten, že stojí na mieste, kde kdeysi rástla tráva. Dnes je tu vďaka takýmto vodičom len veľké blato a kopec špiny. Dokonca si tam nejaký vodič hodil dosku, aby si nezašpinil topánočky, keď vystupuje...

Poprosil by som mestskú políciu, nech mu príde vysvetliť, že vraky v meste sa neodstavujú. Tobôž nie na trávniku (dnes už bývalom) a v cudzom meste. Nech si to auto odstaví doma...

Pokiaľ sa nemýlim, má nárok na regulérnu pokutu od MP za zlé parkovanie. Alebo aj v tomto prípade má MP sto dôvodov, prečo to nemôže riešiť?

20. september 2019

Martin U

Vozidlo bolo očividne odstránené už dávno. Podnet vyriešený.
22. september 2019

Jozef

Taktiež nesúhlasím, že podnet bol vyriešený. Náhodou ste toto miesto odfotili bez parkujúceho auta. Na dennej báze tu parkujú autá. Ako vidieť aj z fotografie, trávnik už dávno zmizol. Celú zimu je tu hlboké rozjazdené bahno. A MP to už bez akéhokoľvek problému toleruje. Papuču tu dali naposledy možno pred 2 rokmi. Tak isto ako o kúsok ďalej pri plote škôlky, kde je tiež celú zimu a po každom daždi len hlboká oračina plná rozjazdené bahna...
22. september 2019

Martin U

Milý Jozef. Tento podnet na primárne týkal vozidla VW Golf ktoré parkovalo na niečom, čo kedysi bývalo trávou. Vozidlo je preč, a preto považujem podnet za vyriešený. K parkovaniu aút na hline či tráve v tomto dvore sa venujú aj iné podnety, ktoré sú stále neukončené. Svoje výhrady k parkovaniu a práci mestskej polície si môžete písať tam. Koniec koncov, sú to vaše podnety.

https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/14710/parkovanie-po-travnikoch

https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/45476/neustale-nicenie-zelene
23. september 2019

Jozef

Martin, áno, VW Golf tu už neparkuje. Len by som bol nerád, keby po prečítaní týchto komentov nadobudol niekto pocit, že dnes je v tomto vnútrobloku už všetko v poriadku. Pretože ako som už hore vyššie napísal, tak nie je. Takže to bol dôvod, prečo som reagoval. Nechcem pravdaže spamovať, ale budem rád, keď si kompetentní okrem odfajknutia "Vyriešeného podnetu" mrknú aj tie dva linky, ktoré ste priložili do vášho komentu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania