Leknová - poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Dusan 19. júla 2016

Ul.Leknova,Pri Malom Dunaji,pocas pesej prechadzky som natrafil na napoly prepadnuty kanalizacny poklop... Sachta pod nim vyzera byt dost hlboka,a cez otvor dokaze prepadnut aj male dieta. Je to presne ten chodnik,co som nahlasoval tu : https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/30922/zarasteny-chodnik-pri-malom-dunaji , no tentokrat som presiel usek peso nie autom. Neviem ci poklop je problem BVS ( majitel siete) alebo vodohospodarskej vystavby (majitel chodnika),no pre bezpecnost chodcov by mal byt minimalne prekryty niecim,co sa neda len tak vziat. A tentokrat by mala M.C.. konat co najrychlejsie.dakujem

25. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zabezpečíme poklop tak, aby sa nestal žiaden úraz.

Mgr. Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava-Vrakuňa
15. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poklop bol zabetonovaný, Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.