Sťažený prístup k verejnej a št. správe

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 04. februára 2010

Od prvého sneženia v roku 2010 až doposiaľ nie sú vôbec udržiavané chodníky a cesty vedúce k Okresnému riaditeľstvu PZ v Bratislave IV čím je sťažený prístup k úradom ktoré vydávajú doklady (pas, občiansky preukaz, vodičský preukaz a.i.).

12. február 2010

Anonymný užívateľ

Za posledných osem dní od avizovania problému sa situácia nezmenila a stále nie je vykonávaná zimná údržba komunikácie pred inštitútom pre verejnú správu a okresným riaditeľstvom Policajného zboru v Bratislave IV na ul. M. Sch. Trnavského, kde sa dá autom dostať do stúpania len s veľkými komplikáciami nakoľko je zladovatelá vozovka pokrytá už tretí deň novým snehom a sú tým ohrození najmä chodci ktorí musia ísť po ceste a vodiči prechádzajúci križovatkou.
06. máj 2016

U NAS TAKA OBYCAJ

pokial viem ziadna zmena. stale po starom.. troska pokosit, zabetonovat, vymalovat a aj ten pristup urobit bezberierovy.. alebo elevator ako v nákupnom centre...to sa urcite oplati! ved sme obcania a nie zvery.. aj policajtom sa bude lepsie pracovat!
apropo tusim ze tieto budovy sa nemaju fotit ci?..
15. júl 2020

Martin Uváček

Zodpovednosť na je na PZ SR, konkrétne zamestnancoch centra podpory Bratislava, ktorý zabezpečujú opravu a údržbu policajných budov. Treba preposlať KR PZ v Bratislave alebo priamo Ministerstvu vnútra
30. apríl 2021

Martin Uváček

Podnet bez reakcie Ministerstva vnútra. Teda im ho preposlať.
21. jún 2021

Martin Uváček

Podnet je potrebné opäť preposlať samospráve, resp. zodpovednému subjektu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania