Chodník na Hlbokej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Juraj 02. marca 2013

S kocikom prejst skoro nemozne

07. marec 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet, ktorý sme dali preveriť na oddelenie dopravy. Mestská časť daný podnet eviduje a zaradila ho do plánu opráv na rok 2013. Opravu komunikácie zabezpečí zmluvný partner mestskej časti.

S pozdravom,

Tomáš HALÁN
hovorca

Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
Tel.: +421 2 5924 6245
Fax.: +421 2 5292 0003
Mobil: +421 902 051 743
e-mail: hovorca@staremesto.sk
04. marec 2014

Jana

Dobrý deň,
prešiel rok a chodník stále nie je opravený. Čo s tým plánujete?
Ďakujem
09. júl 2014

Netro

Chodnik je stale neschodny
02. január 2016

Netro

opravene
02. január 2016

Juraj cihak

Ueeej, perfekt, iba 2 roky a desat mesiacov ale teda opraveny a to je hlavnee

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania