Prepadnutá cesta a kanalový vpust

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 03. marca 2013

Pred budovami Klincová 17-19 je prepadnutá cesta a kanálový vpust. A táto svojpomocná zábrana je tu umiestnená najmenej rok.

03. marec 2013

Anonymný užívateľ

Oprava: Uvedená poškodená cesta a kanál je pred objektom - Ružová dolinna 19.
04. marec 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Mestská časť Bratislava- Ružinov vie o prepadnutej ceste a kanálovej vpusti.
V minulom roku (na jeseň) sme riešili tento problém. Na základe podnetov obyvateľov, sme dali vpust tlakovo prečistiť ale pri čistení sa zistilo, že kanalizácia je poškodená. Situácia si vyžaduje kompletnú rekonštrukciu uličného vpustu aj s prípojkou.
Rekonštrukcia je naplánovaná v tomto roku.





Tatiana Baáriová, kancelária starostu
04. marec 2013

Blahút

Riešilo sa to na jeseň a stále je to nevyriešené.
Pripomínam, že astronomická jar už začala.
27. november 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 17.11.2013 sa uskutočnila výmena vpustu a rekonštrukcia prípojky dážďovej kanalizácie pred budovami na Klincovej ulici 17-19 v Bratislave.

Tatiana Baáriová, kancelária starostu
27. november 2013

R.B.

A teraz treba vyčistiť a opraviť vpust pri kontajneroch pred Ružovou dolinou 13.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania