Šoféri ničiaci zeleň

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Peter Uzek 03. marca 2013

Auta parkujuce v okoli romanovej a bradacovej permanentne nicia travu pri parkovani na chodnikoch

12. marec 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
rozjazdenú plochu máme zaevidovanú v databáze podnetov. Na zabránenie ničenia verejnej zelene motorovým vozidlám zabezpečí oddelenie životného prostredia osadenie kovových zábran. Vzhľadom na to, že v našej mestskej časti „vďaka takýmto vodičom“ pribúdajú takéto plochy, osadenie kovových zábran bude zrealizované v závislosti od finančných možností.


Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
15. február 2019

Martin U

Na tomto mieste na Romanovej boli osadené kovové zábrany. Autá tu už zeleň neničia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania