Mŕtva labuť

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 04. februára 2010

Uz druhu zimu registrujem na Drazdiaku mrtvu labut.

28. február 2010

Anonymný užívateľ

Podľa informácii občanov labuť narazila asi pred dvoma týždňami do drôtov VN nad jazerom Draždiak. Pracovník ŽP a inšpektori VP vykonali obhliadku územia za účelom vyriešenia uvedeného problému s uhynutou labuťou dňa 16.02.2010. Telo kadáveru nebolo nájdené ( niekto ho odstránil človek, pes, líška ) a na snehu zostal iba chumáč peria.

S pozdravom
Dária Jašková
sekretariát prednostu Miestneho úradu mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania