Ukážkové smetiaky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Neriešený
meno
Eva 27. júla 2016

Takto to vyzera na jednom z najkrajsich miest v Ruzinove pri Strkoveckom jazere. Smetiaky su v takomto zufalom stave uz dlhodobo. Prosim, urobte s tym nieco.

12. august 2016

Eva

Naco vobec funguje tato stranka ked sa podnety neriesia?!
12. august 2016

Odkaz pre starostu

Dobrý večer Eva,
nie je pravda, že by sa podnety neriešili. Váš podnet dostal status neriešený, pretože samospráva neodpovedala v rámci 14 dňovej lehoty. Každopádne sa stále očakáva, že svoju odpoveď zverejní a podnet bude riešiť.

S pozdravom,
Zuzana Žurkinová
administrátorka pre Ružinov
12. august 2016

Eva

Dakujem za informaciu, som velmi zvedava.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania