Prevísajúce konáre na Nábělkovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený
meno
Peter 26. júla 2016

Poprosím orezať konáre ponad celým chodníkom, zle sa tadiaľ prechádza. Ďakujem.

28. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme Vám za Váš podnet. Zaraďujeme ho do harmonogramu údržby zelene.

Ing. Lucia Ličková
Oddelenie dopravy a životného prostredia
Miestny úrad, Bratislava - Karlova Ves
31. august 2016

U NAS TAKA OBYCAJ

pred 2 tyzdnami orezane!
19. september 2016

Peter

Ako ste na to prisli, ze to je orezane, ked nie je? Nie je to vyriesene.
01. august 2017

Peter

prosim v ktorom roku to. mate v plane orezat? ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania