Poškodený chodnik pred budovou FCHPT STU Radlinského č.9

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Vladimír Sabol 28. júla 2016

Na chodníku pred budovou FCHPT STU na Radlinského č.9 je poškodený chodník v mieste dilatácie. Pri vstupe do objektu prišlo k úrazu pracovníčky fakulty. Nakoľko sa jedna o vstup do objektu školy chceme zabrániť opakovanému zraneniu zamestnancov , alebo študentov.

04. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme správcu komunikácie. Po preverení situácie a v prípade voľných finančných prostriedkov urobí nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania