Chýbajúci chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Tomas Buzinger 29. júla 2016

Pri kruhovom objazde za Lidlom chyba na chodniku asfalt a v case dazdov sa tam tvoria jazierka, cez ktore sa neda prechadzat.

03. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Chýbajúcu časť chodníka sme zaradili do plánu opráv. Oprava sa bude realizovať do konca tohto mesiaca.

Ing. arch. Pavel Gašparovič
Vedúci oddelenia územného rozvoja a životného prostredia
26. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

chodník sme už doplnili.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania