Poškodené stromy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Zaslal: Rendezak, 28. júla 2016

Prosím o odstránenie zlomených stromov a ich ošetrenie!

03. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podľa § 47 ods. 2 zákona č. 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny je vlastník, správca alebo nájomca pozemku, na ktorom sa nachádza drevina, povinný sa o ňu starať.
Vlastníkom pozemku sú železnice SR. Mestská časť vyzve vlastníka pozemku, aby zabezpečil odvoz zlomených častí a následne ošetrenie dreviny.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
16. október 2016

Rendezak

prosim o vyzvanie majitela pozemku na dokladne vycistenie priestoru - zeleny pas pozdlz celej ulice pri bytových domoch
20. apríl 2017

Rendezak

podnet je vyrieseny stromy su prec

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.