Orez konárov - Holíčska

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Peter 29. júla 2016

Poprosím o orez konárov ponad chodníkom. Ďakujem

03. august 2016

Odpoveď samosprávy

Orez konárov zasahujúcich do chodníka na Holíčskej ulici zabezpečia pracovníci na Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka, ktorý koordinuje a vykonáva údržbu verejnej zelene v mestskej časti Bratislava-Petržalka.

mestská časť Bratislava-Petržalka
25. august 2016

Peter

Konar nad chodníkom

nad týmto chodníkom pretŕčajú konáre, ktoré jedneho cyklistu dobre ošlahali a nečudujem sa mal som aj ja problém prejsť bez toho aby som sa nezohybal
10. október 2016

Peter

konare orezane a pribudla lavička ako bonus. ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania