Opustené a nepojazdné vozidlo na Skalickej ceste 2

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Andrej 09. augusta 2016

Vozidlo Škoda Felícia (EČ BL518EK), ktoré nemá platné EK a TK parkuje na ulici Skalická cesta 2 na tom istom mieste už viac ako rok a je evidentne v zlom technickom stave (rozbité bočné sklo, vyfučané pneumatiky...).

16. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet.
Oddelenie Verejného poriadku vydalo výzvu na odstránenie opusteného a nepojazdného motorového vozidla. Následne pri kontrole sa zistilo, že motorové vozidlo už bolo odstránené z parkoviska.

Jana Plevová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania