Hnusná zastávka električiek

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
09. augusta 2016

Takto hrozne vyzerá zastávka električky č. 4 Jurajov dvor v smere do mesta. Treba ju vynoviť.

19. august 2019

Martin Uváček

Náter zastávky aj zábradlia bol tento rok obnovený. Už nevyzerá tak zle. Môžeme nateraz označiť ako vyriešený podnet.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania