Zlé rozhľadové pomery pri prechádzaní cesty

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Netro 07. augusta 2016

Na chodníku na rampe z Bajkalskej na Záhradnícku stoja motorové vozidlá tak nešťastne, že zhoršujú rozhľadové pomery na priechode pre chodcov. Vozidlá z Bajkalskej idú dole rampou veľkou rýchlosťou a bojím sa vstúpiť do vozovky, aby ma niečo nezrazilo. Z pohľadu vodiča je to tiež problematické miesto, lebo nevidí na blížiaci sa priechod pre chodcov. Prosím o osadenie stĺpikov, ktoré zabránia parkovaniu na chodníku. Ďakujem

08. august 2016

Anonymný užívateľ

A rovnako nebezpečný stav - zlý výhľad pre chodcov - je aj na ostatných miestach tejto križovatky!
06. jún 2017

Anonymný užívateľ

A odkedy otvorili kancelársku budovu ROSUM, tak sa situácia ešte viac zhoršila.
Vozidlá parkujú v zákrute na chodníku až po prechod pre chodcov!!!
Treba tam jednoducho dať stĺpiky tak, ako sú osadené na druhej strane cesty - v smere jazdy k budove Slovanet.
28. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Lukáš,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
30. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
hliadky MsP Váš podnet preveria a v prípade zistenia porušeia zákona budú priestupky riešiť. Ukladanie bariér, či zmeny alebo doplnenia vodorovného a zvislého dopravného značenia nie je v kompetencii MsP ale správcu komunikácie.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová
05. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania