Neodborne asanovaný stĺp pouličného osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení

Napriek vyjadreniu Siemensu na môj podnet z júla, že pozostatok stĺpu pouličného osvetlenia bol kompletne odstránený, tento naďalej veľmi labilnej stojí na svojom pôvodnom mieste a ohrozuje tak chodcov a deti. Opätovne žiadam o jeho odstránenie.

16. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, zbytok stožiara nemôže byť kompletne odstránený, nakoľko je v ňom ešte svorkovnica so zapojenými káblami. Takýto je postup v prípade všetkých stožiarov, ktoré potrebujú výmenu.

Siemens s.r.o.
16. august 2016

Martin

Dobrý deň, ďakujem za odpoveď. Problémom je ale fakt, že tento stožiar nemá byť vymenený ale odstránený. Nový stĺp verejného osvetlenia bude osadený mimo chodníka, na trávnatej ploche, aby nezavadzal chodcom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania