Žiadna lampa pred vchodom domu, len tma

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

na takom mieste ako je stavbarska .nie je siroko daleko jedna lampa pred domom .ako mozu byt v bespeci obcania nie len ty .ktory tam byvaju ale i ty .co okolo len idu ci prechadzaju

08. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Magistrát hlavného mesta SR Bratislava vymieňa staré a poškodené stĺpy verejného osvetlenia za nové. Staré oceľové stĺpy nahradia obojstranne pozinkované stĺpy, ktoré majú nielen modernejší vzhľad, ale aj vyššiu životnosť. Cieľom výmeny stĺpov verejného osvetlenia je nahradenie opotrebovaných stĺpov modernými pozinkovanými stĺpmi, ktorých povrchová úprava zaisťuje bežnú údržbovú prevádzku a vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom počas celej ich životnosti. Ich výhodou je najmä odolnosť voči korózii, teda hrdzaveniu železa, ku ktorému dochádza pôsobením vonkajších vplyvov a je najčastejšou formou korózie. Výmenu realizuje prevádzkovateľ verejného osvetlenia spoločnosť Siemens. Podnet zasielame Magistrátu hl. mesta SR Bratislava.


Mgr. Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava-Vrakuňa
17. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deń
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom správcu komunikácie, ktorý celú záležitosť bude riešiť z firmou Siemens.

Oddelenie komunikácie a marketingu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania