Chýbajúci smetný kôš na zastávke Vajnory-nadjazd

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Zaslal: Matúš, 07. augusta 2016

Prosím o zavedenie smetného koša v tejto lokalite. Pred rokom a pol sa tam smetný kôš nachádzal, no nebolo to zásluhou mesta ani dopravného podniku ale zásluhou občianského združenia Zelená hliadka. Podľa ich slov sa kôš plnil každé dva týždne a bolo tam relatívne čisto. Včera som sa rozhodol urobiť pod zastávkou poriadok, výsledkom je 9 plných vriec fliaš od alkoholu, desiatky pet fliaš a plechoviek. Dovolím si tvrdiť, že je to tam o 70% čistejšie. Zvyšný odpad sa nachádza v neprístupnom kroví, kde sa človek nevie dostať. Takže ďalší bod - nikto sa tam nestará ani o zeleň. Prosím o vyriešenie problému. Ďakujem

08. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešime veľké množstvo podnetov (nielen prostredníctvom tohto odkazu), prosíme o pochopenie a trpezlivosť. Ďakujeme.

S pozdravom


Mária Horváthová
sekretariát starostu
05. december 2016

Milan Kodnár

Na Facebook nam prisla otazka, poprosim o vyjadrenie: Matúš Tremko - Dobrý deň, prešlo pár mesiacov od podnetu. Aké je riešenie ? https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/31832/chybajuci-smetny-kos-na-zastavke-vajnory-nadjazd
Vajnory - dedina v meste
10. apríl 2017

Milan Kodnár

Pan Tremko ocakava odpoved. Sleduje to tu niekto ?
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/31832/chybajuci-smetny-kos-na-zastavke-vajnory-nadjazd
Chýbajúci smetný kôš na zastávke Vajnory-nadjazd, Vajnory, Bratislava | Odkazprestarostu.sk
Prosím o zavedenie smetného koša v tejto lokalite. Pred rokom a pol sa tam smetný kôš nachádzal, no nebolo to zásluhou mesta ani dopravného podniku ale zásluhou občianského združenia Zelená hliadka. Podľa ich slov sa kôš plnil každé dva týždne a bolo t...
odkazprestarostu.sk
Vajnory - dedina v meste
Ďakujeme Vám za Vašu správu. Odpovieme Vám ihneď ako to bude možné. S pozdravom Milan Kodnár správca FCB stránky
Seen by Matúš Tremko at 13:31
Matúš Tremko
Matúš
dobrý deň hlásim sa po niekolkych mesiacoch
čo je nové ?
10. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet!
Dopravný podnik Bratislava osadil v priebehu dnešného dňa (t.j. 10.5.2017) na zastávke Vajnory - nadjazd smetný kôš.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
11. máj 2017

Matúš

Taká malichernosť mohla byť vyriešená oveľa skôr. Ale lepšie neskoro ako nikdy. Ďakujem.
22. september 2017

Matúš

Dobrý deň,
Po roku som Vajnory opäť navštívil a osobne som skontroloval zastávku Vajnory-nadjazd.
S vašim riešením spokojný veru nie som. Namiesto smetného koša s veľkým objemom ste osadili, žltočervený košíček na lístky (ilustračná foto v prílohe). Aj to len na jednej strane cesty. Minulý rok som okolie trochu poupratoval a nazbieral som 9 plných vriec odpadkov! Išlo najmä o sklenené fľaše od alkoholu, plechovky či plastové fľaše. Tento odpad sa do tých košov na cestovné lístky jednoducho nezmestí a to je hlavný dôvod prečo je okolie zastávky po roku opäť smetiskom. Posielam aktuálne foto okolia. Prosím vás o nápravu.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.