Auta nelegálne parkujúce na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Na chodniku pri ulici Karadzicova, pred krizovatkou s Mlynske nivy denno denne parkuju auta pravdepodobne zamestnancov adm. budov v blizkosti. Auta nechavaju cca 1 meter chodniku pre chodcov ktori sa pri vyhybani musia presunut na prach- pozostatok travnika. auta stojace priamo na krizovatke zaroven blokuju vyhlad.

17. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom mestskú políciu, aby prijala opatrenia. V takýchto prípadoch Vám odporúčame praimo volať na linku 159.

Oddelenie komunikácie a marketingu
29. november 2019

Martin U

Chodník bol posunutý k budove twin city a tu bola vytvorená cyklotrasa. Osadené boli aj biskupské klobúky. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania