Zvandalizované dopravné značky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 08. augusta 2016

Na križovatke ul. Na krčoch - Ota Holúska a v priľahlých uliciach sú viaceré dopravné značky zničené.

20. august 2016

Anonymný užívateľ

Ano, odfotena znacka je naozaj opravena, ale mnozstvo dalsich v bezprostrednom okoli (na tej istej krizovatke a dalej) nie je... Zda sa, ze neopravene su tie, kde casti znaciek uplne chybaju (tu odfotenu stacilo pripevnit spat).

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania