Rozbité zastrešenie podchodu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

brutalne rozbitie skla a zastresenia podchodu a kosa

11. august 2016

Marek

Rozbite sklo na podchode zastavky Bajkalska

Na podchode pri zastavke Bajkalska smerom do mesta je rozbite extremne mnozstvo skla a crepiny padaju nie len na chodnik ale aj do vnutra podchodu.
08. september 2016

Marek

8.9.2016 sklo je uz poupratovane.
02. december 2016

Andrej

Po silnom vetre v noci z 1.12 na 2.12 2016 niektore poskodene a popraskane tabule nevydrzali a kusy skla vypadli na schody v podchode.
Magistrat v septembri prislubil opravu, ze objedna bezpecnostne lepene sklo. Dovtedy asi musime cakat, kym poskodene tabule vypadnu same a magistrat zabezpeci len pozametanie ako v septembri.
29. január 2017

Andrej

Zasklenych 7 chybajucich vyplni. Z magistratu slubili, ze to bude odolne sklo. Zvysok je stale poskodeny a pocmarany. Teraz neviem, po pol roku take polovicne riesenie.
23. február 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedeným problémom sa zaoberáme, sklá sú permanetne rozbíjané prechádzajúcimi vozidlami, nakoľko sú blízko vozovky. Zvažujeme výmenu lepených bezpečnostných skiel za iný materiál aspoň čiastočne priehľadný, nakoľko občania požadujú, aby pri vychádzaní z podchodu videli, či im prichádza autobus, a taktiež pri výmene za nepriehľadný materiál by bola vo vstupoch veľká tma a vyvstala by tak potreba neustáleho 24 hodinového svietenia. V každom prípade budeme hľadať riešenie k spokojnosti občanov.


Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
23. apríl 2019

Andrej

Tak by som povedal, ze vdaka zavratnej rychlosti riesenia po cca 2.5 roku od nahlasenia sa ctenemu Magistratu podarilo vymenit rozbite skla na strane od chodnika. Vid priloha.

Strana od cesty (na ktoru nespravne reagovalo reklamne oddelenie Magistratu v roku 2017) ma stale rozbitu 1 tabulu.

Navrhujem podnet zatvorit ako vyrieseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania