Neudržiavané parkovisko na Stodolovej ul. BA

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Neriešený
meno
Zlatica Kubekova 09. augusta 2016

Parkovisko na Stodolovej ul. v BA nie je udržiavané. Pri obrubníkoch roky vyrastá burina a narástol tam aj vysoký krík. Je potrebné dôkladne vyčistiť parkovisko pri obrubníkoch od nánosov zeminy a odpadkov a odstrániť drevinu, ktora zavadzia pri parkovaní. Prosím o zaradenie tohto miesta do plánu údržby.
Vedľajšie parkovisko na Jégého ul. zametajú robotníci dosť často, ale parkovisko na Stodolovej je kompetentými úradnikmi ignorované. Pytam sa: prečo?

10. august 2016

Anonymný užívateľ

Riešenie je jednoduché. V nedeľu, keď tu parkuje menej áut, tak si urobiť brigádu. Zeminu vyškrabať a tých pár konárikov okolo jaseňa odrezať, alebo odstrihnúť.
10. august 2016

Anonymný užívateľ

Zlatica, tie konáre sme zlikvidovali: Darinka + Martin :))
10. august 2016

Zlatica Kubekova

Super, velka vdaka. Akurat uradnici budu nadalej ignorovat toto parkovisko, ktore sa roky necisti. Dajako ho nemaju v plane udrzby. A rovnako ani Palkovicovu a Presovsku ulicu, ktore su vzdy plne opadanych listov a odpadkov. Ale Vam dvom patri velka vdaka.
10. august 2016

Anonymný užívateľ

Aby sa to dalo vyčistiť, tak treba zabezpečiť, aby bolo parkovisko prázdne. A to bude problém.
10. august 2016

Anonymný užívateľ

Mal by sa zadať nový podnet, kvôli odstráneniu nefunkčného telefónneho stĺpa.
Kolmé parkovanie bude potom bezpečnejšie.
Pani Zlatica, prikladám fotky, ktoré sa dajú použiť pre tento nový podnet.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania