Burina na Župnom nám.

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Na to, ze je to turisticky najfrekventovanejsia cast mesta, je starostlivost o zelen fakt uboha. Burina je aj na zahonoch smerom na Zochovu.

12. august 2016

Anonymný užívateľ

Nehovoriac o vyschnutych stromcekoch. Historicke centrum mesta na europskej urovni :)
12. august 2016

Miriam

Podnet poslany aj Staromestskej a.s.
13. august 2016

Iva

Obávam sa, že je to hlavný ťah, a teda to bude patriť Magistrátu, takže to nebude spravovať Miestna úrad Staré Mesto, čím klesá šanca , že sa to vyrieši.
13. august 2016

Iva

Ešte chcem dodať, že mám prehľad o tom čo sa deje na Vajanského nábreží, ktoré tiež patrí Magistrátu. Tam Magistrát na podnety o burine okolo stromov nereagoval. Vyriešili to občania querila gardeningom. Ale to nie je trvalé riešenie pre centrum hlavného mesta !!!!!
14. august 2016

občan Peter

Burina je už vytrhaná, ešte by to chcelo nahradiť dva stromčeky.
23. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Značka bola osadená. Je však sústavne poškodzovaná.

Oddelenie komunikácie a marketingu
23. august 2016

Miriam

Vážení zástupcovia magistrátu, o žiadnej značke reč nebola, treba nahradit' dva vyschnuté stromčeky...
26. jún 2017

Miriam

Podnet je nevyriešený, burina je tam znova.
13. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o aktualizácii podnetu informujeme príslušný útvar Magistrátu hlavného mesta.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
23. október 2018

Martin U

Burina v záhonoch stále prítomná.
25. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že lokalita bola zaradená do plánu údržby.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. apríl 2019

Martin U

Záhony konečne bez buriny. Žeby vyriešené?
29. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
29. máj 2019

Mária

Župné námestie-Zeleň a životné prostredie-iné

Už tradične, nielen na Župnom námestí, je namiesto kvetov burina. Vypílené stromy nie sú novými nahradené, načo, veď burina to zamaskuje. Keďže je už koniec mája, obyvatelia aj návštevníci Bratislavy by iste ocenili kvetinovú výzdobu na stĺpikoch na to určených, ale .... asi až v auguste, keď im opäť pripomeniem na čo slúžia. A to sme sa iste všetci potešili pri prísľube, že o zeleň sa od minulého roka bude lepšie starať nová spoločnosť . .. prečo to všade vo svete ide len u nás nie ?
29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zeliny zo záhonov na Župnom námestí bolo odstránené.


Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania