Odstránenie nefunkčného stĺpa - dodatok k podnetu ID 31921

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Neriešený
meno
Zlatica Kubekova 10. augusta 2016

Na základe môjho podnetu ID 31921 veľmi rýchlo zareagovali spoluobyvatelia a odstránili krík zavadzajúci pri parkovaní. Patrí im za to vďaka. Lebo na MÚ Ružinov som písala email priamo zodpovednej pracovníčke ešte minulý týždeň, ale reakcia žiadna. Teraz prosím zodpovedných pracovníkov o odstránenie nefunkčného stĺpa. Pevne dúfam, že táto žiadosť neostane nepovšimnutá. Okrem toho, že stĺp nemá žiadnu funkciu a hyzdí tento priestor, sadajú naň aj vtáci a svojimi výkalmi znečistujú karosérie parkujúcich áut.

10. august 2016

Anonymný užívateľ

... a vodiči pri parkovaní musia dávať veľký pozor, aby si nepoškodili autá.
12. august 2016

Jaro

Aby ste sa s tých vaších áut nepoto.
12. august 2016

Anonymný užívateľ

Jaro, naozaj duchaplný koment. Už to nerieš, PLS.
15. august 2016

Jaro

Si proste trubka. Ja nič neriešim. Ty nevieš parkovať.
15. august 2016

Anonymný užívateľ

Jaro, ja tam vôbec nebývam a s parkovaním nemám problém.
To, že tu urážaš, je obrazom tvojej ..., ktorá trčí no nebies ako ten stĺp.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania