Zabratie verejného priestranstva

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Robert Puk 11. augusta 2016

Na Brečtanovej ulici sa robia stavebné úpravy, tieto neboli zverejnené na úradnej tabuli takže ide o čiernu stavbu, okrem toho majiteľ domu zaberá svojim kontajnerom verejný priestor ktorý nemá prenajatý od mestskej časti.

23. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet.
Oddelenie Verejného poriadku kontaktovalo majiteľa a dohodli sa na náprave.


Jana Plevová
25. august 2016

Robert Puk

Nedohodli sa ten kontajner je tam stále.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania