Náletové dreviny I. - Markova 11

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Rastu popri stenach cinziakov aj dalej na luke pri ostatnych drevinach. Kedze nemaju kmen a nie su tvarovane, nijako to nevyzera...Uloha pre oddelenie ziv..

11. august 2016

Anonymný užívateľ

Miriam, mali by ste si urobiť brigádu vo vlastnom záujme. Keď vám korene poškodia sokle a konáre fasádu, tak opravy zaplatíte z vlastných.
11. august 2016

Miriam

Nejde o moj dom a je to vsade na okoli
15. august 2016

Odpoveď samosprávy

Odstránenie predmetných náletových drevín rastúcich v tesnom kontakte s bytovým domom je v kompetencii a povinnosťou správcu bytového domu. Nakoľko nejde o plochu verejnej zelene, nie je to úloha pre samosprávu mestskej časti.

mestská časť BA-Pertržalka
15. august 2016

Miriam

@mestská čast BA-Petržalka:
Nejde iba o tie pri muroch, ale aj tie, ktore vyrastli na luke vpravo (pozr. foto - luka je napravo), co uz je uzemie v sprave, MC a preto by tieto mali byt odstranene mestskou castou.
20. september 2016

Miriam

Inšpirácia na riešenie z Brančskej - obsypaním kamienkami sa vyrieši aj odvlhčenie domu.
20. september 2016

Miriam

Tu je foto
31. október 2016

Miriam

Ziadame MPVPS Petrzalka o odstranenie naletovych drevin na obrazku. Ide o plochu verejnej zelene.
31. október 2016

Miriam

Na obr. su vlavo a v strede
13. máj 2017

Miriam

Ďakujeme MPVPS za vyriešenie!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania