Náletové dreviny II. - Rovniankova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Vyrastaju popri muroch, vyzera to zle. Uloha pre oddelenie zivotneho prostredia MC Petrzalka.

15. august 2016

Odpoveď samosprávy

Podnet preveríme v teréne a vyzveme vlastníka objektu trafostanice – Západoslovenskú distribučnú a.s., o vykonanie nápravy.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania