Náletové dreviny III. - Markova 5

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Vyrastaju popri plote a vyzera to zanedbane. Uloha pre odd. ziv. prostredia MC Petrzalka (Ing.Juhasova & Co.)

17. august 2016

Odpoveď samosprávy

Zamestnanci miestneho úradu Bratislava-Petržalka preverili situáciu v teréne a zistili vlastníka objektu, ktorý je zodpovedný za aktuálny stav. Následne bude vlastníkovi zaslaná výzva na vykonanie nápravy – odstránenie ruderálneho porastu z obvodových múrov nehnuteľnosti.

mestská časť BA-Petržalka
26. jún 2017

Miriam

Prosíme znova o upovedomenie vlastníka, je tam znova burina.
20. september 2017

Miriam

Žiadame ešte raz po 3 mesiacoch o upovedomenie vlastníka, aby odstránil náletovky.
09. jún 2018

Miriam

Znovu žiadame vlastníka o odstránenie náletoviek pri plote.
19. júl 2018

Miriam

Tie vyrastajuce invazne dreviny su uz miestami dvojmetrove, ziadame opat vlastnika o odstranenie
28. február 2019

Martin Uváček

Ostrihané. Nateraz vyriešené
15. september 2019

Miriam

Podnet znovu nevyrieseny, burina je dvojmetrova, ziadame o odstranenie
16. september 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
09. október 2019

Miriam

Ok, ale samosprava stale nic neurobila..nechapem, to je taky neskutocny problem tam na 20 min poslat MP VPS?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania