Náletový strom - Markova 15

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Na obr. je vpravo, vyzera to zanedbane. Prosime o riesenie odd. ziv. prostredia MC Petrzalka.

18. august 2016

Odpoveď samosprávy

Riešenie podnetu zabezpečia pracovníci Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka (MPVPS). MPVPS koordinuje a vykonáva údržbu verejnej zelene v mestskej časti Bratislava-Petržalka.

mestská časť BA-Petržalka
30. október 2016

Miriam

Dakujeme, ale uz sme si ho vypilili svojpomocne, nabuduce prosime MPVPS o pohotovejsie konanie :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania