Grafitti - Mariánska

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený

Co dodat...ako v nebezpecnom gete.

13. august 2016

Miriam

Grafitti - Mariánska, dolny koniec

Prosime kompetentnych o vycistenie.
06. júl 2018

Miriam

Marianska je dlhodobo neriesena a vyzera to katastrofalne! Ako v kriminalnom gete

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania