Neviditeľné semafory - križovatka Tomášikova/Maximiliána Hella

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 15. augusta 2016

Výhľad na semafory v smere na Ružinovskú ulicu clonia prerastené konáre.

15. august 2016

Anonymný užívateľ

Myslím si, že táto komunikácia patrí magistrátu.
23. október 2016

Anonymný užívateľ

Do dnešného dňa neriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania