Auta parkujúce na opravenom chodniku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Martin 16. augusta 2016

Dobry den,
naozaj ocenujem ze po dlhych rokoch sa poriadne opravil chodnik na Mytnej/Vazovovej a hlavne ze sa doplnili chybajuce kocky. Myslim si ale ze by bolo treba zaviest zabrany proti parkovacim autam. Chodnik nie je na taku zataz prisposobeny a pri takomto parkovani to bude po buducej zime vyzerat rovnako ako pred opravou. Zaroven zvysok chodnika je uz ostlpikovany, bolo by to treba zakoncit.

17. august 2016

LS

a presne toto je problem viacerych lokalit napriklad tu
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/23104/chodnik-karadzicova
Ale samozrejme to by bolo treba riesit parkovanie na chodnikoch vseobecne, lebo ostlpikovat cele mesto je tiez nezmysel
17. august 2016

Jana Kolárová

len keď sa tým policajtom nechce ale už vôbec nič robiť
18. august 2016

Peter Oravec

Dobrý deň, mohol by som sa tu, prosím, všetkých spýtať, ako by chceli zabrániť parkovaniu áut na chodníkoch? Ďakujem za odpovede.
18. august 2016

Peter Oravec

Ešte pre LS: ostlpikovanie celého mesta je.... neviem, či nezmysel, pretože choďte do mapy Paríža v podstate kdekoľvek a nájdete všade iba toto:
https://www.google.sk/maps/place/Par%C3%AD%C5%BE,+Franc%C3%BAzsko/@48.8615631,2.3565254,3a,75y,175.88h,90t/data=!3m7!1e1!3m5!1sYgwyn5IcC3XQTVTkDFqf3A!2e0!6s%2F%2Fgeo2.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DYgwyn5IcC3XQTVTkDFqf3A%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D177.28671%26pitch%3D0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x47e66e1f06e2b70f:0x40b82c3688c9460!8m2!3d48.856614!4d2.3522219!6m1!1e1?hl=sk
Londýn detto: https://www.google.sk/maps/place/Lond%C3%BDn,+Spojen%C3%A9+kr%C3%A1%C4%BEovstvo/@51.5125794,-0.1241503,3a,75y,190.45h,91.62t/data=!3m7!1e1!3m5!1s2L2v3cFLBY1aT_0QtwYAdQ!2e0!6s%2F%2Fgeo3.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3D2L2v3cFLBY1aT_0QtwYAdQ%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D178.70345%26pitch%3D0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x47d8a00baf21de75:0x52963a5addd52a99!8m2!3d51.5073509!4d-0.1277583!6m1!1e1?hl=sk
29. január 2018

Martin U

boli osadené stĺpiky a už tam autá neparkujú
30. január 2018

Martin

Bohuzial stlpiky boli osadene zle. Auta stale parkuju na chodniku za stlpikami. Dostanu sa na chodnik tam kde chyba strom. Zaroven sa tam dostanu na mieste kde na fotke od Martina U konci dlazba a zacina asfalt, a aj tam kde je prechod pre chodcov, lebo vzdialenost medzi stlpikami je moc velka. Odfotim dnes alebo zajtra.
30. január 2018

Martin U

Je to možné, že tam autá takto chodia, ale viackrát týždenne chodím okolo, ale posledné razy som tam žiadne auto parkovať nevidel, ani včera keď som tú fotku fotil.
30. január 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

zatiaľ teda status podnetu ponechávame nezmenený.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
31. január 2018

Martin

Pre uplnost pridavam situacia parkovania pocas pracovneho dna, takto to vyzeralo dnes. Na prvej fotke vidiet ako sa parkuje na chodniku za stlpikami a prvu moznost ako sa dostat na chodnik, miesto kde chyba strom. Druha fotka ukazuje druhy pristup medzi stlpikom a semaforom. Tretia fotka ukazuje najoblubenejsi pristup na chodnik, a to medzi stromom, stlpikom a lampou. Chybajuci obrubnik parkovanie este ulahcuje.
12. február 2018

Jana Kolárová

môžu robiť čo chcú, pokiaľ policajti nezačnú robiť to, za čo berú výplaty z našich daní, tak sa nezmení nič
14. jún 2019

Martin U

Chýba jeden stĺpik od Mýtnej. Tadiaľto tam stále vchádzajú na chodník autá.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania