Verejné osvetlenie - prestupný uzol Farského

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Fero 16. augusta 2016

Ubehlo pár týždňov od slávnostného spustenia prevádzky električiek do Petržalky a prestupný uzol Farského sa ponoril do tmy. Niektoré lampy dokonca nikdy nesvietili. Prosím kompetentných aby dali situáciu do poriadku. Ideálne výstavbou ďalších svietidiel. Pochybujem že v súčasnej podobe zastávka električky spĺňa normu na osvetlenie nástupišťa.

Problém som pred dvoma týždňami hlásil Siemensu, rovnako aj na infolinku DPB a nič sa doteraz neudialo. Iba ak to že prestali svietiť ďalšie svietidlá.

Konkrétne nefungujú nasledovné svietidlá - nástupište električiek, zastávka autobusu smer Petržalka, cyklochodník smer Starý most.

19. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Zariadenie je v záruke. Na odstránení jednotlivých skrytých závad sa pracuje spolu so stavebníkom.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
22. september 2019

Martin U

Osvetlenie zastávky je už funkčné. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania