Tma v zastávkových prístreškoch - prestupný uzol Farského

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Fero 16. augusta 2016

Na zastávke Farského je celkovo nainštalovaných 6 sklenených prístreškov JCDecaux (autobusy / električky). Od spustenia prevádzky električiek funguje osvetlenie len v jedinom prístrešku.

Problém som hlásil na infolinku Siemensu aj DPB pred dvoma týždňami a doteraz je tam tma. Okrem toho na daných zastávkach nesvieti ani verejné osvetlenie - to je vec druhého podnetu, preto dávam dva podobné, aby sa riešili samostatne (Siemens vs. JCDecaux).

Žiadam okamžitú nápravu, je tam naozaj tma.

19. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Zariadenie je v záruke. Na odstránení jednotlivých skrytých závad sa pracuje spolu so stavebníkom.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
22. september 2019

Martin U

Podnet vyriešený. Osvetlenie je už funkčné.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania