Trčiaca rúra na zastávke MHD Autobusová stanica

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Uzavretý
meno
Fero 17. augusta 2016

Na zastávke trolejbusov Autobusová stanica, smer Prievoz trčí na nástupišti prizváraný zbytok rúry.

Pošlite tam prosím niekoho s karboškou než o rúru niekto zakopne a zraní sa.

29. november 2019

Martin U

Podnet je už neaktuálny, cela zastavka sa prestavuje.
02. december 2019

Odkaz pre starostu

Ďakujeme za upozornenie, podnet uzatvárame

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania