Parkovanie na chodníku v križovatke

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Daniel Dudinský 20. augusta 2016

Parkovanie na tejto krizovatke (Trnavska - Tomasikova - Roznavska) je uz neunosne a pri pohybe chodcov po prechode aj neprehladne. Zaroven, najma pri kaviarni LaPutika je drzost vodicov nad ramec vsetkeho a chodec tu neznanema nic.
Treba chodnik pri krajnici osadit stlpikmi, ktore zabrania vstupu aut do tohto priestoru""

22. august 2016

Daniel Dudinský

vdaka za dva linky, aspon vieme, ze riesit to nikto nebude.
podla katastra su tieto pozemky v majetku Magistratu BA (cize Mesta), otázkou je ci ne-boli zverene do spravy niektorej mestskej casti. Obavam sa ze nie, lebo mestske casti zvyknu konat, Magistrat ma vsetko niekde v .... Zodpovednost by som teda urcil primarne Magistrat !
ja to preventivne poslem na mestsku policiu
22. august 2016

Daniel Dudinský

zaslane priamo mestskej policii
18. apríl 2017

Daniel Dudinský

opat som sa dnes (18.04.2017) spytal mestskej casti Ruzinov a Nove Mesto, Magistratu a mestskej policie Ruzinov a Nove Mesto, ci s tym nieco robit budu...
23. jún 2017

Daniel Dudinský

Posielam aktualizaciu z 23.06.2017, kedy som opakovane poslal otazku na mestsku policiu, magistrat, doplnil som ministerstvo vnutra, statnu policiu, mestsku cast Ruzinov.
27. august 2017

Daniel Dudinský

nedal som spat Magistratu, Mestskej policii a ostatnym, az sa teda veci pohli a stlpiky osadili. Ale neviem ci takto cielene, alebo si kto si urobil robotu na 1/2, ale bolo by fajn to doriesit...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania