Nebezpečný stojan po smetnom koši

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Daniel Dudinský 21. augusta 2016

Po odstránenom smetnom kosi ostala na chodniku cast, ktorou bol ukotveny. Chodnik je pomerne uzky, chodci tu zakopavaju, nebezpecne je to najma v lete v letnej obuvy (žabky).

31. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Dobrý deň,
dňa 30.8.2016 bol predmetný zbytok železného držiaka odstránený.

Oddelenie komunikácie a marketingu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania