Burina pri múriku chodníka - Jiráskova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Bolo by ju treba odstranit. Vopred dakujeme odd. ziv. prostredia mc petrzalka.

18. august 2016

Odpoveď samosprávy

Odpoveď je pri odkaze č. 32005, ktorý je identický s týmto podnetom.

MČ BA-Petržalka
18. august 2016

Ivan

Vstaň v sobotu a vytrhaj ju... Sú dôležitejšie veci na riešenie...
23. august 2016

Martin z Jasovskej

Nerozumiem prečo by mal vstávať a robiť niečo, za čo niekto iný berie nemalé peniaze. Nech maká VPS-ka je za to platená.
31. august 2016

Miriam

@Martin: Suhlas:)
19. júl 2018

Miriam

Ziadame znovu o vytrhanie buriny na mieste

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania