Burina a náletové dreviny pri Dunaji - Eurovea

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Na obr. su dole, tesne pri Dunaji. Prosime o vytrhanie, vyzera to zanedbane.

29. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Mestská časť Ružinov odstúpila podnet správcovi Povodiu Dunaja aby zabezpečil pokosenie buriny a náletových drevín .




kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania