Burina pod Hradom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený

Prosime o zlepsenie tohto aktualne hrozneho stavu.

21. august 2016

Miriam

Burina pod hradom II.

Prosime o zlepsenie tohto aktualne hrozneho stavu.
23. august 2016

sunnyvale esodanica@gmail.com

SÚHLAS.
Levandula vysadená minulý rok je stratená vo vysokej burine a celý tento chodník pôsobí mimoriadne odpudivo. A chodia tadiaľ aj cudzinci a navštevníci Bratislavy. A cyklisiti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania