Reklamné trojnožky po celom meste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Oravec 24. augusta 2016

Magistrát ešte na jar 2016 vyhlasoval, že odstráni reklamné trojnožky z mesta, ale tých stále stovky, možno tisíce, a to po celom meste. Na chodníkoch, v križovatkách, v tráve, kdekoľvek. Dokedy, pán Nesrovnal?

26. august 2016

Peter Oravec

Kladiem si otázku, ako môžu organizácie viac či menej napojené na štátny alebo obecný rozpočet (teda divadlá, obecné festivaly, politické strany...) inzerovať svoju ponuku na reklamných nosičoch, ktoré sú umiestnené po Bratislave nelegálne?
06. september 2016

Stefan

Kde su tie Nesrovnalove silne slova, ze trojnozky odstrani?
14. november 2016

Peter Oravec

Napriek Nesrovnalovým bombastickým PR a marketingovým akciám sú trojnožky stále po meste kade tade.
12. december 2016

Peter Oravec

Takto Nesrovnal odstraňuje trojnožky. Case study: Rybné námestie. Plus špina ako... ako v Bratislave.
15. jún 2017

Peter Oravec

Trojnožky na Gorkého... a primátor na to kašle.
22. september 2017

Peter Oravec

Bez zmeny.
21. marec 2018

Peter Oravec

Vážený magistrát,
tu
http://www.bratislava.sk/reklamne-trojnozky-z-ulic-zacalo-mesto-odstranovat/d-11052261/p1=11049947
ste v októbri 2016 (!!!) tvrdili, že
"...Trojnožky zmiznú v najbližších dňoch z nasledovných ulíc: Kamenné námestie, Hodžovo námestie, Dunajská, Námestie SNP, Jesenského, Šafárikovo nám., Dostojevského rad, Štúrova, Mýtna, Námestie Slobody, Jánska, Kollárovo nám., Špitálska, Americké nám., Mickiewiczova, Štefánikova, Námestie Fr. Liszta, Šancová, Račianske mýto, Račianska, Námestie 1. mája, Bajkalská, Krížna, Miletičova, Záhradnícka, Mlynské nivy, Landererova, Karadžičova, Legionárska, Radlinského, Rajská, Cintorínska, Rázusovo nábrežie, Staromestská, Suché mýto, Trnavské mýto, Galvaniho, Ivánska cesta, Vajanského nábrežie, Trnavská cesta, Vajnorská, 29. augusta, Prievozská, Rožňavská, Gagarinova, Budatínska, Mlynská dolina, Molecova, Karloveská, Nábrežie arm. gen. L. Svobodu, Limbová, Tomášikova, ul. Imricha Karvaša, Botanická."
Trojnožky sú stále po celom meste (Záhradnícka, Krížna, Mýtna, Karadžičova, Radlinského, Americké námestie...). Tak neviem.
12. jún 2019

Peter Oravec

Trojnožky sú stále po celom meste (Trnavská, Záhradnícka, Krížna, Mýtna, Karadžičova, Radlinského, Americké námestie...).
Magistrát tri roky ignoruje aj tento podnet. Trojnožky sú preukázateľne a dokázateľne roky na tých istých miestach, okolo tých istých kandelábrov, takže žiadam magistrát, aby tu nepísal ten svoj blábol o tom, že musí každú trojnožku riešiť samostatne a ich vlastník dá trojnožku k inému kandelábru a proces sa začína odznovu. To je magistrátna lož.
Prosím o preposlanie podnetu p. Vallovi.
13. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bohužiaľ máme v tejto veci zákonom zviazané ruky. Mesto musí konať v súlade s cestným zákonom, ktorý jednoznačne stanovuje postup pri odstraňovaní reklám. Zodpovedný subjekt musí byť vyzvaný na ich odstránenie, ak tak neurobí, je začaté správne konanie, ktoré trvá aj pár týždňov. Veľakrát však trojnožku či inú reklamu len premiestni a celý proces začína odznova.
Aj napriek tomu urobíme všetko preto, aby bola nelegálna reklama odstránená.
Ďakujeme za porozumenie a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. jún 2019

Peter Oravec

Ako som už napísal pred pár dňami:
"Trojnožky sú preukázateľne a dokázateľne roky na tých istých miestach, okolo tých istých kandelábrov, takže žiadam magistrát, aby tu nepísal ten svoj b l á b o l o tom, že musí každú trojnožku riešiť samostatne a ich vlastník dá trojnožku k inému kandelábru a proces sa začína odznovu. To je magistrátna L O Ž.
Prosím o preposlanie podnetu p. Vallovi.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania