Neudržiavané zábradlie a chodník

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Miro 30. augusta 2016

Neudržiavaný chodník a zábradlie v Lamači.

02. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet.Informovali sme o ňom správcu komunikácie, ktorý preverí situáciu a navrhne riešenie

Oddelenie komunikácie a marketingu
25. máj 2020

Hayduke

Je to lepsie.
30. júl 2021

Martin Uváček

Ale náter hrdzaveho zábradlia stále nebol.
05. júl 2022

Martin Uváček

Podnet neriešený. Treba opätovne poslať ŽSR.
08. október 2022

Martin Uváček

Podnet bez reakcie zodpovedného subjektu.
14. október 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Kristína Csölleiová
Odkaz pre starostu
[email protected]
14. október 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za pripomenutie, o stanovisko sme požiadali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania