Lampa neplni svoju funkciu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Dobry den, chcel by som upozornit na lampu ktora neplni svoju funkciu. Akurat ludom z prilahleho panelaku svieti do okien.

07. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Informovali sme príslušné oddelenie. Preveri situáciu a prijmú rozhodnutie.

Oddelenie komunikácie a marketingu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania