Odstavene vozidla

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení

Dobry den, Odfotene vozidla stoja na mieste viac ako rok.

05. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nakoľko chýba bližšia identifikácia odstavených vozidiel nie je možné
daný problém riešiť.
Príslušné kompetencie má na takéto riešenie Mestská polícia.

Ing. Karol Oreský
Vedúci oddelenia výstavby, dopravy a životného prostredia
Miestny úrad Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava
27. október 2016

Gabo

priidavam
16. máj 2018

Gabriel Mišík

Mohol by niekto aktualizovať podnet?
03. november 2018

Obyvatelka DNV

biela dodavka je prec ale to druhe je tu stale.. fuu viac ako dva roky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania