Nepojazdné auto na Muškátovej 41

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
INŠPEKTOR OPUSTENICH AUT 29. augusta 2016

NEPOJAZDNE AUTO ZABERA NAJMENEJ 5 ALEBO 6 ROKOV PARKOVACIE MIESTO ŠPZ BA 303 IU TK A EM PLATNA CCA DO 2015 PROSIM ODSTRANENIE DAKUJEM

18. november 2016

Edita Višvaderova

UZ ZMYZLO TO AUTO ZABUDOL SOM PRIPOMENUT ZNACKU AUTA JE TO MAZDA 6 STARSIA VERZIA
24. august 2019

Miroslav

Muškátová-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

V mesiaci apríl 2016 som sa prisťahoval na Muškátovú ulicu. Vozilo továrenskej značky Mazda typ 6 sa odvtedy nepohlo. Vozidlo má neplatnú TK a EK a podľa vyjadrenia majiteľa je nepojazdné.
24. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
01. september 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, poslite to aj na Magistrat, cestu pobliz Muskatovej 40 spravuju prave oni https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/c/kT5B3
05. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. október 2019

Edita Višvaderova

Vcera malo auto na prednom skle niaky papier zrejme vyzvu.
Dnes rano tam uz vyzva nebola.
15. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dňa 3.10.2019 bola na vozidlo vylepená výzva na odstránenie v termíne do 60 dní. Kontrola bude vykonaná 4.12.2019.

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. december 2019

Edita Višvaderova

Vyzerá to tak že majiteľ sa rozhodol auto spojazdniť uvidíme čo bude po kontrole
02. december 2019

Lukáš Bartošovič

nechcem byt privelmi pesimisticky, no zrejme ho spojazdni len natolko, aby to vozidlo mohol kdesi "zasit" a tym ziskat dalsich 60 dni k dobru
ale mozno ho spojazdnuje az tak, ze s nim dojde po servis a stadial na stanicu technickej kontroly...
04. december 2019

Edita Višvaderova

Aj ja si to myslím
04. december 2019

Edita Višvaderova

Na tom aute bolo už toľko papierikov že by si to aj niekto odkupil.
No majiteľ to len strhol a zahodil.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania