Potrebná "žltá čiara" pri Freshmarkete

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Jan 29. augusta 2016

Pri Freshmarkete je už dostatok vybudovaných parkovacích miest, a preto si myslím, že pred Freshom (od strany parkoviska za Yeme) už nemajú autá dôvod parkovať na ceste, kde blokujú odjazd z parkovicka a príjazd na parkovisko. Prichádzajúce a odchádzajúce autá ich musia obchádzat na čo nevidím logický dôvod. Prosím Vás o pridanie žltej čiary, aby zaparkované autá nezavadzali na príjazdovej ceste. Ďakujem

23. november 2016

Jan

Mozem vediet, preco sa toto neriesi? Cesta je uz otvorena aj od semaforov a ked pride clovek k retarderu, tak sa pomaly ani nevie dostat dole lebo ho blokuju auta zaparkovane tam, kde nemaju co hladat. Blokuju cely jazdny pruh a nikoho to netrapi? Kedy sa uz zacne v Bratislava rozmyslat????!!!!
11. január 2018

Duko

Toto je každodenný závažný problém, parkujú tu bežne hlavne zásobovacie dodávky, ktorých vodiči úplne ignorujú značku zákaz zastavenia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania