Polamané ohradky pri stromčekoch

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Zaslal: Janka Kozikova, 30. augusta 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Pri Chorvatskom ramene, pri novej lipovej aleji su zdevastovane ochranne dreva okolo jednotlivych stromov a to tak, ze visia na kmenoch stromov. Treba ich bud opravit alebo odstranit, lebo teraz su stromom skor ako zataz nez uzitok. Dakujem

06. september 2016

Odpoveď samosprávy

Požiadavku na odstránenie kolov zašleme investorovi, ktorý zabezpečoval výsadbu týchto stromov ako náhradu za výruby v rámci realizácie 1. etapy nosného systému dopravy v Bratislave – Petržalke.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.